Jabra Evolve2 75

4.2 (502 anmeldelser)

Jabra Evolve2 75 tilbyder fremragende lydoplevelse og komfort. Med avanceret aktiv støjreduktion og trådløst design er de ideelle til både arbejde og fornøjelse. Certificeret til Microsoft Teams, sikrer en krystalklar opkaldskvalitet og fleksibilitet til det moderne kontor.

Jabra Evolve2 75 koster lige nu 1.623 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.593 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.593 kr (16. juli 2026) og 1.719 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.623 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 75 Link380a MS Stereo Black
1.623 kr
+ fri fragt
Total: 1.623 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
1.695 kr
Total: 1.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådade Hörlurar, Jabra Evolve2 75 Link380a Ms Stereo Black
1.902 kr
Total: 1.902 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 75 Trådløs Høretelefoner Sort
2.079 kr
+ fri fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 75 Link380a MS Stereo Black
2.419 kr
Total: 2.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Høretelefoner Jabra Evolve2 75 Link380a trådløse, sort
2.599 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.678 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Usb-a Microsoft Teams Sort
2.686 kr
Total: 2.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 75 Usb-a Microsoft Teams Sort
2.686 kr
Total: 2.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.8%

Specifikationer

Mærke: GNS
Kategori: Hovedtelefoner og headset