Jabra Evolve2 65 MS Stereo

4.4 (1 anmeldelse)
Jabra Evolve2 65 MS Stereo
Bedste pris
Faldet 5.1%
1.185kr
1.811 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev krystalklar lyd med Jabra Evolve2 65 MS Stereo. Dette trådløse on-ear headset er udstyret med Bluetooth-teknologi, USB-C opladning og er støjisolerende for optimal fokus. Designet til professionelle samtaler, certificeret til Microsoft Teams, hvilket gør det ideelt til kontorbrug og hjemmearbejde.

Jabra Evolve2 65 MS Stereo koster lige nu 1.185 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.250 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.185 kr (16. juli 2026) og 1.250 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.185 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 65 MS Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.185 kr
Total: 1.185 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 65 Link380c MS Stereo Black
1.278 kr
+ fri fragt
Total: 1.278 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 65, Link380c MS Stereo Black
1.374 kr
Total: 1.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 65 Headset Trådløs Kontor/Callcenter USB Type-C Bluetooth Sort
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
1.724 kr
Total: 1.724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Usb-c Microsoft Teams Sort
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.1%

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset