Jabra Evolve2 65 MS Mono

4.3 (1 anmeldelse)

Jabra Evolve2 65 MS Mono er det ideelle headset til kontorbrug, designet til at levere klar lyd og komfort gennem hele arbejdsdagen. Det trådløse design med Bluetooth-forbindelse giver dig frihed til at bevæge dig op til 30 meter fra din enhed, mens den passive støjreduktion hjælper med at holde fokus i travle miljøer. Med op til 37 timers batterilevetid kan du forblive produktiv uden afbrydelser. Kompatibilitet med Microsoft Teams og en praktisk opladningsstander fuldender denne professionelle løsning.

Jabra Evolve2 65 MS Mono koster lige nu 1.431 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.391 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.391 kr (16. april 2026) og 1.431 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.431 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 65 MS Mono Trådløs Høretelefoner Sort
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Mono Stand Black
1.446 kr
+ fri fragt
Total: 1.446 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 65, Link380a MS Mono Stand Black
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Headset med Laddställ, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Mono Black
1.888 kr
Total: 1.888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Incl Charging Stand Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Med Ladestander Usb-a Microsoft Teams Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Jabra Evolve2 65 MS Mono USB-A Trådløs Headset
1.999 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 65, Link380a MS Mono
2.229 kr
+ fri fragt
Total: 2.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Jabra Evolve2 65 MS Trådløst Mono Headset. Sort.
2.242 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.277 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.9%

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Kan foldes, Med aftagelig ledning, Med fjernbetjening, Med genopladeligt batteri, Med lydstyrkeregulering på kablet, Med mikrofon, Støjeliminerende
kabellængde: 1,2 m
ørepudemateriale: Kunstlæder