Jabra Evolve2 65 MS

4.4 (1 anmeldelse)

Jabra Evolve2 65 MS er et trådløst headset ideelt til kontorbrug. Med Bluetooth 5.0, 37 timers batteritid og ladestander, sikrer det fleksibilitet og tydelig kommunikation. Komfortabelt design med støjisolerende teknologi og busylight-funktion giver en optimal arbejdsoplevelse.

Jabra Evolve2 65 MS koster lige nu 1.355 kr. En stigning på 1,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.335 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.335 kr (10. juni 2026) og 1.394 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.355 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Stereo Stand Black
1.355 kr
+ fri fragt
Total: 1.355 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 65 MS Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.440 kr
Total: 1.440 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Office Trådlösa Hörlurar med Laddställ, Jabra Evolve2 65 Link380a Ms Stereo, Black
1.649 kr
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
Jabra Evolve2 65 MS Stereo Trådløs Headset
1.649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 65, Link380a MS Stereo Stand Black
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløse hovedtelefoner med mikrofon Jabra Sort
1.999 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.078 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Incl Charging Stand Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
2.099 kr
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Med Ladestander Usb-a Microsoft Teams Sort
2.099 kr
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 65, Link380a MS
2.199 kr
+ fri fragt
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset