Jabra Evolve2 65 Flex

4.6 (430 anmeldelser)
Jabra Evolve2 65 Flex
Bedste pris
Stabil pris
1.607kr
2.499 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve2 65 Flex er et trådløst headset designet til professionelle, der har brug for krystalklar lyd. Med aktiv støjreduktion, Bluetooth og nem USB-C opladning er det ideelt til kontorbrug og online møder. Headsettet er certificeret til Microsoft Teams og byder på komfort hele dagen.

Jabra Evolve2 65 Flex koster lige nu 1.607 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.619 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.607 kr (16. juli 2026) og 1.619 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.607 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 65 Flex MS Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.607 kr
Total: 1.607 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 65 Flex MS Stereo
1.612 kr
+ fri fragt
Total: 1.612 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 65 Flex Link380c MS Stereo WLC
1.625 kr
Total: 1.625 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 65 Flex MS Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.969 kr
+ fri fragt
Total: 1.969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming headset Jabra Evolve2 65 Flex trådløst, sort
2.399 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.478 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Flex Usb-c Microsoft Teams Sort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Flex Usb-c Microsoft Teams Sort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset