Jabra Evolve2 65 Flex

4.6 (430 anmeldelser)

Jabra Evolve2 65 Flex er et avanceret trådløst Bluetooth headset, der tilbyder komfort og høj lydkvalitet til gaming og professionelle opkald. Med en fleksibel mikrofon og støjreduktion kan du fokusere fuldt ud på spillet eller mødet uden forstyrrelser. Designet i en elegant sort finish, passer det perfekt til enhver gaming setup.

Jabra Evolve2 65 Flex koster lige nu 1.352 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.313 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.313 kr (06. maj 2026) og 1.434 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.352 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 65 Flex MS Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.352 kr
Total: 1.352 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 65 Flex MS Stereo
1.454 kr
+ fri fragt
Total: 1.454 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 65 Flex USB-C MS Stereo
1.588 kr
Total: 1.588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 65 Flex MS Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming headset Bluetooth Jabra Evolve2 65 Flex Sort
1.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Flex Usb-c Microsoft Teams Sort
2.199 kr
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Flex Usb-c Microsoft Teams Sort
2.199 kr
Total: 2.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset