Jabra Evolve2 65

4.4 (1 anmeldelse)

Oplev øget produktivitet og fremragende opkaldskvalitet med Jabra Evolve2 65 UC Mono Trådløst Headset. Ideel til åbne kontormiljøer, det er udstyret med støjisolerende teknologi og kraftfulde 40 mm højttalere. Med Bluetooth 5.0 og indbygget mikrofon sikrer dette headset klar kommunikation og frihed til at bevæge sig frit under samtaler.

Jabra Evolve2 65 koster lige nu 1.492 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.491 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.491 kr (17. april 2026) og 1.519 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.492 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 65 Link380a UC Mono Stand Black
1.492 kr
+ fri fragt
Total: 1.492 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Incl Charging Stand Mono, Monophonique Usb Type-a, Usb-a Uc Sort
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 65 UC Mono Trådløs Høretelefoner Sort
1.839 kr
+ fri fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Med Ladestander Usb-a Uc Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Jabra trådløst headset med mikrofon 26599-889-989 Sort
1.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset