Jabra Evolve2 65

4.4 (1 anmeldelse)

Jabra Evolve2 65 er et trådløst headset designet til professionelle, der kræver fremragende opkaldskvalitet og komfort. Med kraftige 40 mm-højttalere og Bluetooth 5.0 teknologi, leverer det en imponerende lydoplevelse. Det støjreducerende design gør det ideelt til kontorbrug og giver en mere fokuseret arbejdsgang.

Jabra Evolve2 65 koster lige nu 1.206 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.174 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.174 kr (17. april 2026) og 1.206 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.206 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 65 Link380c UC Stereo Black
1.206 kr
+ fri fragt
Total: 1.206 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 65 UC Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.237 kr
Total: 1.237 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Usb-c Uc Sort
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Usb-c Uc Sort
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløse høretelefoner med mikrofon Jabra sort
1.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 65, Link380c UC
1.859 kr
+ fri fragt
Total: 1.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.7%

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset