Jabra Evolve2 65

4.4 (1 anmeldelse)
Jabra Evolve2 65
Bedste pris
Faldet 1.0%
1.442kr
2.299 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve2 65 er et trådløst headset, der kombinerer komfort med førsteklasses lydkvalitet. Med sin støjisolerende funktion og Bluetooth 5.0 tilslutning er det ideelt til professionelle samtaler og musikafspilning. Den medfølgende ladestander sikrer, at dine høretelefoner altid er klar til brug.

Jabra Evolve2 65 koster lige nu 1.442 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.488 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.442 kr (16. juli 2026) og 1.488 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.442 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 65 MS Stereo Trådløs Høretelefoner Sort
1.442 kr
Total: 1.442 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 65 Link380c MS Stereo Stand Black
1.457 kr
+ fri fragt
Total: 1.457 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve2 65, Link380c MS Stereo Stand Black
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Incl Charging Stand Stereo Usb-c Microsoft Teams Sort
2.099 kr
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 65 Med Ladestander Usb-c Microsoft Teams Sort
2.099 kr
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløse høretelefoner med mikrofon Jabra sort
2.099 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.168 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 65, Link380c MS
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.0%

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset