Jabra Evolve2 55

4.5 (143 anmeldelser)

Jabra Evolve2 55 er et trådløst headset designet til moderne arbejdspladser. Med aktiv støjreduktion og komfortable ørekopper sikrer det klar lyd i enhver samtale. Bluetooth 5.2 og multipoint-parring gør det nemt at forbinde flere enheder, mens den lange batterilevetid sikrer uafbrudt brug.

Jabra Evolve2 55 koster lige nu 1.312 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.233 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.233 kr (12. april 2026) og 1.312 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.312 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 55 MS Stereo
1.312 kr
+ fri fragt
Total: 1.312 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming headset Jabra Evolve2 55 trådløst, sort
1.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 55 Usb-c Microsoft Teams Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 55 Usb-c Microsoft Teams Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 55 Link380C Ms
2.139 kr
+ fri fragt
Total: 2.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset