Jabra Evolve2 30

Bedste pris
Stabil pris
497kr
979 krSPAR 49%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Jabra Evolve2 30 headset tilbyder klar lyd og støjreduktion, perfekt til professionelle omgivelser. Med certificering til Microsoft Teams og komfortabelt design, er det ideelt til lange arbejdstimer. Tilsluttes nemt med USB-A.

Jabra Evolve2 30 koster lige nu 497 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 509 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 497 kr (30. april 2026) og 509 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 497 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo Kablet Høretelefoner Sort
497 kr
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 30 Se Usb-a Microsoft Teams Sort
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve2 30 Se Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve2 30 SE USB-A MS Stereo
756 kr
+ 39 kr fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Headset med mikrofon Jabra Evolve2 30 sort, USB
779 kr
+ 89 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve2 30 SE MS Stereo Kablet Høretelefoner Sort
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: GNS
Kategori: Hovedtelefoner og headset