Jabra Evolve 65 TE Stereo

4.5 (130 anmeldelser)

Jabra Evolve 65 TE Stereo er et trådløst headset, ideelt til professionelle brugere. Det tilbyder fremragende lydkvalitet, passiv støjreduktion og er certificeret til Microsoft Teams. Med op til 30 meter trådløs rækkevidde og 16 timers batteritid sikrer det uforstyrrede opkald og musikafspilning dagen lang.

Jabra Evolve 65 TE Stereo koster lige nu 814 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 780 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 780 kr (18. april 2026) og 814 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 814 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve 65 TE USB-A MS Stereo
814 kr
+ 39 kr fragt
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve 65 TE Stereo Trådløs Høretelefoner
815 kr
Total: 815 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Evolve 65 TE Bluetooth-headset, MS, USB-A, stereo
1.013 kr
Total: 1.013 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve 65 TE, Link 390a MS Stereo
1.147 kr
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve 65 Te Link 390a Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve 65 Te Link 390a Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve 65 TE Link390a MS
1.259 kr
+ fri fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.2%

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset