Jabra Evolve 65 TE Mono

Jabra Evolve 65 TE Mono er et professionelt headset med både kablede og trådløse tilstande, så du nemt kan skifte mellem PC og telefon. Headsettet har ensidet bommikrofon, passiv støjdæmpning og er certificeret til Microsoft Teams, hvilket gør det velegnet til klare opkald og effektivt arbejde. Med op til 16 timers taletid og 30 meters trådløs rækkevidde får du fleksibilitet i hverdagen. USB-A Bluetooth-adapter medfølger.

Jabra Evolve 65 TE Mono koster lige nu 1.245 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.210 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.210 kr (04. juni 2026) og 1.245 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.245 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve 65 TE USB-A MS Mono
1.245 kr
+ fri fragt
Total: 1.245 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve 65 TE, Link 390a MS Mono Stand
1.443 kr
Total: 1.443 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve 65 Te Link 390a Mono Usb-a Microsoft Teams Sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve 65 TE Mono Trådløs Høretelefoner
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra