Jabra Evolve 65 TE Mono

4.5 (130 anmeldelser)

Jabra Evolve 65 TE Mono er et trådløst headset designet til professionelle, der ønsker uforstyrret kommunikation. Med Bluetooth-teknologi og USB-A adapter sikrer det stabile forbindelser, mens passiv støjreduktion hjælper dig med at bevare fokus i åbne kontormiljøer. Headsettet tilbyder 16 timers taletid og er certificeret til Microsoft Teams.

Jabra Evolve 65 TE Mono koster lige nu 917 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 898 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 898 kr (17. april 2026) og 917 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 917 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve 65 TE USB-A MS Mono
917 kr
+ 39 kr fragt
Total: 956 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve 65 TE Mono Trådløs Høretelefoner
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve 65 Te Link 390a Mono Usb-a Microsoft Teams Sort
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve 65 Te Link 390a Mono Usb-a Microsoft Teams Sort
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Evolve 65 TE Bluetooth-headset, MS, USB-A, mono
1.139 kr
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve 65 TE, Link 390a MS
1.439 kr
+ fri fragt
Total: 1.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset