Jabra Evolve 65 TE

4.5 (130 anmeldelser)
Jabra Evolve 65 TE
Bedste pris
Stabil pris
976kr
1.799 krSPAR 46%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Jabra Evolve 65 TE er et trådløst stereo headset designet til professionelle, der har brug for klar lyd i støjende omgivelser. Med Bluetooth og en USB-A adapter tilbyder det alsidig tilslutning, og det er certificeret til Microsoft Teams, hvilket sikrer problemfri kommunikation. Med en batterilevetid på op til 24 timer er det ideelt til lange arbejdsdage.

Jabra Evolve 65 TE koster lige nu 976 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.094 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 976 kr (19. juni 2026) og 1.094 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 976 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Evolve 65 TE USB-A MS Stereo
976 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.015 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Evolve 65 TE Stereo Trådløs Høretelefoner
1.083 kr
Total: 1.083 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Jabra Evolve 65 TE Bluetooth-headset og opladningsstation, MS, USB-A, stereo
1.271 kr
Total: 1.271 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Jabra Evolve 65 TE, Link 390a MS Stereo Stand
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve 65 Te Link 390a Stereo Stand Usb-a Microsoft Teams Sort
1.524 kr
Total: 1.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Evolve 65 Te Link 390a Stand Stereo Usb-a Microsoft Teams Sort
1.561 kr
Total: 1.561 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Evolve 65 TE, Link 390a MS
1.619 kr
+ fri fragt
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming headset med mikrofon GN Audio Evolve 65 Sort
1.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset