Jabra Engage 65 SE Mono

Jabra Engage 65 SE Mono er et trådløst headset designet til professionelle miljøer. Med fremragende lydkvalitet og komfort, er det ideelt til kontor eller callcenter. Headsettet understøtter flere enheder og har lang batterilevetid, hvilket giver fleksibilitet i daglig brug.

Jabra Engage 65 SE Mono koster lige nu 1.939 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.837 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.837 kr (16. april 2026) og 1.975 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.939 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Jabra Engage 65 SE Mono Trådløs Høretelefoner Sort
1.939 kr
Total: 1.939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra Engage 65 SE Mono
1.973 kr
+ fri fragt
Total: 1.973 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Engage 65 Se Mono Usb-c Sort
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Engage 65 Se Mono Headset Sort
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra Engage 65 SE Mono, EMEA
2.859 kr
+ fri fragt
Total: 2.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.6%

Specifikationer

Mærke: Jabra
Kategori: Hovedtelefoner og headset