Jabra Biz 2300 Duo USB MS

Jabra Biz 2300 Duo USB MS er et headset designet til brug med Unified Communications klienter. Det har en støjdæmpende mikrofon, der er velegnet til åbne kontormiljøer, og giver mulighed for at styre enheder via Jabra PC Suite. Headsettet har HiFi-lyd, Digital Signal Processing og en justerbar mikrofonarm. Det kan bruges til både tale og musik via USB-tilslutning.

Jabra Biz 2300 Duo USB MS koster lige nu 905 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 861 kr. Vores prishistorik bygger på 67 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 861 kr (09. juli 2026) og 970 kr (29. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 905 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Jabra BIZ 2300 USB Microsoft Lync Duo
905 kr
+ 39 kr fragt
Total: 944 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
JABRA Biz 2300 Duo Usb Ms
1.157 kr
Total: 1.157 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Jabra Biz 2300 Binaural, Stereo Usb-a Microsoft Teams Noir, Sort
1.199 kr
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Jabra BIZ 2300 USB Duo E-STD
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Jabra