ITW SPUN+ SUH Universalskrue Rustfri A4 6,0 x 100 mm

Bedste pris
Stabil pris
383kr
610 krSPAR 37%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

ITW SPUN+ SUH universalskrue er ideel til krævende miljøer. Fremstillet af A4 syrefast rustfrit stål, sikrer den modstandsdygtighed mod korrosion og stabil iskruning med TX kærv. Perfekt til brug i kystnære områder eller industrier med høj kemisk eksponering.

ITW SPUN+ SUH Universalskrue Rustfri A4 6,0 x 100 mm koster lige nu 383 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 21,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 487 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 383 kr (24. juni 2026) og 487 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 383 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
NKT SPUN+ rustfri skruer A4, TX 30, 6,0 mm x 100 mm
383 kr
+ 39 kr fragt
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Universalskrue Rustfri A4 SPUN®+ SUH TX30 6,0 x 100 mm 100 Stk
487 kr
+ 49 kr fragt
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
ITW SPUN®+ SUH, Rustfrit Kv. A4 Universalskrue 6,0 x 100
610 kr
+ 49 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: NKT Fasteners
Kategori: Hjem og have