Issey Miyake L'Eau D'Issey Solar Violet 100 ml

4.5 (453 anmeldelser)

Issey Miyake L'Eau D'Issey Solar Violet Eau de Toilette er en strålende parfume, der forener varme med friskhed. Den sensuelle duft fremkalder solens glød, perfekt til forår og sommer. En delikat balance mellem bløde florale noter og lysende energi.

Issey Miyake L'Eau D'Issey Solar Violet 100 ml koster lige nu 395 kr. En stigning på 18,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 334 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 334 kr (10. juli 2026) og 479 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 395 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake LEau DIssey Solar Violet 100 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Issey Miyake LEau dIssey EDT 100 ml
509 kr
+ 79 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake LEau dIssey Solar Violet Intense Eau de Toilette 100 ml
735 kr
+ 39 kr fragt
Total: 774 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Solar Violet EDT 100 ml
818 kr
+ fri fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 18.2%

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne