Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose & Rose Edp 90 ml

4.7 (884 anmeldelser)
Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose & Rose Edp 90 ml
Bedste pris
Stabil pris
525kr
799 krSPAR 34%
hos BilligParfume.dk
På lagerLaveste

Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose & Rose Edp er en elegant parfume, der kombinerer duften af bulgarsk og damascena rose med noter af rosépeber, hallon og pære. En duftoplevelse der balancerer det friske og sensuelle, perfekt til både hverdagsbrug og særlige lejligheder.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose & Rose Edp 90 ml koster lige nu 525 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 525 kr (01. marts 2026) og 525 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 525 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake LEau dIssey Rose & Rose 90 ml
525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Issey Miyake LEau DIssey Rose & Rose Eau de Parfum Intense 90ml Spray
656 kr
+ 39 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Issey Miyake LEau dIssey Rose & Rose Edp 90ml
799 kr
Total: 799 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne