Issey Miyake L'eau d'Issey Refill 75 ml EDP

Bedste pris
Stabil pris
349kr
803 krSPAR 57%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Issey Miyake L'eau d'Issey Refill er en elegant Eau de Parfum til kvinder med blomstret og frugtig duft. Noterne af rose og fresia giver en frisk og feminin følelse, perfekt til daglig brug eller særlige anledninger.

Issey Miyake L'eau d'Issey Refill 75 ml EDP koster lige nu 349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 439 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 349 kr (28. april 2026) og 439 kr (13. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 349 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til kvinder Issey Miyake LEau dIssey EDP 75 ml
349 kr
+ 89 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake Leau dissey Refill 75 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Leau Dissey Recharge Refill For Her EDP 75 ml
450 kr
+ fri fragt
Total: 450 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake LEau dIssey Eau de Parfum 75 ml
479 kr
+ 39 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Issey Miyake LEau DIssey Eau De Parfum 75ml Genopfyldning
803 kr
+ fri fragt
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne