Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood 50 ml

4.7 (949 anmeldelser)
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood 50 ml
Bedste pris
Stabil pris
339kr
660 krSPAR 49%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Oplev styrken fra Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood. Denne Eau de Parfum Intense kombinerer dybden af trænoter med friske strejf af abrikos og krydderier som kardemomme og elemi. En maskulin duft, der efterlader et varigt indtryk.

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Wood & Wood 50 ml koster lige nu 339 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 345 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 339 kr (28. april 2026) og 345 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 339 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Issey Miyake LEau dIssey Pour Homme Wood & Wood EDP 50 ml
339 kr
+ 79 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake LEau DIssey Pour Homme Wood & Wood 50 ml
345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Issey Miyake LEau DIssey Pour Homme Wood&Wood Eau De Parfum 50
412 kr
Total: 412 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake LEau DIssey Pour Homme Wood & Wood EDP 50 ml
535 kr
+ fri fragt
Total: 535 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake Leau Dissey Wood & Wood Eau De Parfum Intense 50 ml
660 kr
+ fri fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de parfum