Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Aftershave Lotion

4.7 (1 anmeldelse)

Oplev en tidløs maskulin klassiker med Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Aftershave Lotion. Denne lotion kombinerer yuzu og sandeltræ med en krydret, træagtig citrusduft, der skaber en frisk og elegant oplevelse efter barbering. Inspireret af naturens forfriskende vandfald, giver den en vedvarende følelse af renhed og friskhed.

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Aftershave Lotion koster lige nu 283 kr. En stigning på 22,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 231 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 231 kr (16. juli 2026) og 283 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 283 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Issey Miyake LEau dIssey for Men Aftershave Lotion 100 ml
283 kr
Total: 283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake LEau DIssey Pour Homme As Lotion
283 kr
+ 39 kr fragt
Total: 322 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake Leau DIssey Pour Homme Aftershave Lotion 100 ml
285 kr
+ 39 kr fragt
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Issey Miyake Leau Dissey For Men Aftershave Lotion 100 Ml
290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Issey Miyake LEau dIssey Pour Homme Toning Aftershave Lotion 100ml
355 kr
+ 39 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake L Eau Dissey Pour Homme After-Shave Lotion 100 ml
530 kr
+ fri fragt
Total: 530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.3%

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd