Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Femme 50 ml

Bedste pris
Stabil pris
253kr
548 krSPAR 54%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Femme Eau de Toilette er en frisk og elegant duft til den moderne kvinde. Med duftnoter af lotus, melon, moskus og lilje, bringer denne parfume en skøn blanding af friskhed og femininitet. Perfekt til både hverdag og særlige lejligheder, hvor en subtil blomsterduft ønskes.

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Femme 50 ml koster lige nu 253 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 275 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 253 kr (27. april 2026) og 275 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 253 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Issey Miyake LEau DIssey Edt 50ml
253 kr
Total: 253 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake LEau DIssey Pour Femme EDT 50 ml
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake LEau DIssey Pour Femme 50 ml
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Issey Miyake LEau dIssey Eau de Toilette 50 ml dameparfume
349 kr
+ 79 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake L´Eau D´issey Eau De Toilette 50 ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Issey Miyake Leau dIssey Eau de toilette 50ml
444 kr
Total: 444 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Leau Dissey EDT 50 ml
548 kr
+ fri fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Issey Miyake LEau DIssey Edt 50ml
548 kr
Total: 548 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne