Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine 50 ml

4.6 (413 anmeldelser)

Oplev en elegant og forfriskende duft med Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine Eau de Toilette. Denne veganske parfume til kvinder kombinerer delikate blomster med en forførende peonblomst. En perfekt duft til både hverdag og særlige lejligheder.

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine 50 ml koster lige nu 271 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 270 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 270 kr (10. juli 2026) og 279 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 271 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake LEau DIssey Eau Peony Intense EDT 50 ml
271 kr
+ 39 kr fragt
Total: 310 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake LEau DIssey Pivoine 50 ml
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake Leau Dissey Peony Eau De Toilette Intense 50 ml
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Issey Miyake LEau DIssey Peoner Eau De Toilette Intense 50 ml
461 kr
Total: 461 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Pivoine EDT 50 ml
632 kr
+ fri fragt
Total: 632 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Kvinder
form: Spray
type: Eau de toilette