Issey Miyake L'Eau d'Issey Peony Eau De Toilette Intense

4.7 (515 anmeldelser)

Issey Miyake L'Eau d'Issey Peony Eau De Toilette Intense er en sofistikeret duft til kvinder, der kombinerer yndefulde pæonnoter med en delikat blomstret sødme. Denne veganske duft omfavner sanserne med en perlende friskhed, perfekt til dem, der ønsker en moderne og elegant parfumeoplevelse.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Peony Eau De Toilette Intense koster lige nu 277 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 271 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 271 kr (16. juni 2026) og 327 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 277 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake LEau DIssey Eau Peony Intense Edt Spray 100 ml
277 kr
+ 39 kr fragt
Total: 316 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Issey Miyake LEau DIssey Eau Peony Intense Edt Spray 100 ml
389 kr
Total: 389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Issey Miyake Leau Dissey Pivoine Intense Eau De Toilette
390 kr
+ 40 kr fragt
Total: 430 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Pivoine EDT 100 ml
823 kr
+ fri fragt
Total: 823 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake L'eau D'issey Peony Eau De Toilette Intense 100 ml
1.020 kr
+ fri fragt
Total: 1.020 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne