Issey Miyake L'eau D'Issey Intense Pour Homme 125 ml

Issey Miyake L'eau D'Issey Intense Pour Homme er en sofistikeret eau de toilette til mænd. Denne duft kombinerer kraftfulde, træagtige noter med en frisk og indbydende signatur, perfekt til både hverdag og specielle lejligheder. Duftens elegance gør den til et ideelt valg for den moderne mand, der ønsker at efterlade et varigt indtryk.

Issey Miyake L'eau D'Issey Intense Pour Homme 125 ml koster lige nu 192 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 189 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 189 kr (17. april 2026) og 213 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 192 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake LEau DIssey Homme Intense 125 ml
192 kr
+ 39 kr fragt
Total: 231 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Issey Miyake LEau DIssey Pour Homme Intense Edt 125ml
222 kr
Total: 222 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Issey Miyake Herreparfume Leau Dissey Pour Homme Intense Edt 125 Ml
260 kr
+ 40 kr fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake Leau DIssey Intense for Men 125 ml
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Issey Miyake LEau dIssey Pour Homme Intense EDT 125 ml
279 kr
+ 79 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Issey Miyake LEau DIssey Pour Homme Intense Edt 125ml
344 kr
Total: 344 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
ParfumeCenter.dk favicon
ParfumeCenter.dk
Issey Miyake LEau dIssey Pour Homme Intense Eau de Toilette 125ml
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.4%

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne