Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau & Magnolia Eau de Toilette 100 ml

4.8 (126 anmeldelser)
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau & Magnolia Eau de Toilette 100 ml
Bedste pris
Faldet 2.6%
379kr
819 krSPAR 54%
hos BilligParfume.dk
På lagerLaveste

Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau & Magnolia Eau de Toilette er en delikat blanding af vandets friskhed og magnoliaens blomstrende elegance. Denne duft til kvinder giver en følelse af naturlig renhed og let florale nuancer, der kærtegner sanserne og efterlader et varigt indtryk.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau & Magnolia Eau de Toilette 100 ml koster lige nu 379 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 389 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 379 kr (16. juni 2026) og 389 kr (08. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 379 kr hos BilligParfume.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake LEau DIssey Eau & Magnolia 100 ml
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake LEau DIssey Magnolia Intense Edt Sp
432 kr
+ 39 kr fragt
Total: 471 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Issey Miyake L’Eau d’Issey Eau&Magnolia Eau De Toilette Intense 1
567 kr
Total: 567 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake LEau DIssey Magnolia EDT 100 ml
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.6%

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne