Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Toilette 50 ml

4.7 (3 anmeldelser)

Oplev den delikate balance af naturens elementer med Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Toilette. Denne unisex duft kombinerer friske saltnoter med en maskulin træagtig aroma, og består af 95% naturlige ingredienser. Perfekt til både daglige øjeblikke og særlige begivenheder.

Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Toilette 50 ml koster lige nu 368 kr. En stigning på 31,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 280 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 280 kr (05. juni 2026) og 379 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 368 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey Eau De Toilette 50 ml
368 kr
+ 39 kr fragt
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Parfume til mænd Issey Miyake Le Sel dIssey EDT 50 ml
379 kr
+ 79 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Issey Miyake Le Sel dIssey Eau de Toilette 50 ml
388 kr
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey Eau de Toilette 50 ml
395 kr
+ 39 kr fragt
Total: 434 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Issey Miyake Le Sel Dissey Edt 50 Ml
440 kr
+ 40 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey EDT 50 ml
457 kr
+ fri fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Issey Miyake Le Sel DIssey Edt Spray 50 ml
461 kr
Total: 461 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake Le Sel Dissey Eau De Toilette Pour Homme 50 ml
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne
afdeling: Mænd
form: Spray
type: Eau de toilette