Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Toilette 100 ml

Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Toilette er en maskulin duft med 95% naturlige ingredienser. Den kombinerer glitrende maritime nuancer med intense trænoter, hvilket skaber en unik duftoplevelse. Denne veganske parfume er perfekt til dem, der ønsker at omfavne naturens kraftfulde elementer i en elegant flakon.

Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Toilette 100 ml koster lige nu 499 kr. En stigning på 2,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 489 kr (15. april 2026) og 499 kr (02. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 499 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Issey Miyake Le Sel dIssey Eau de Toilette til mænd 100 ml
499 kr
+ 89 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey Eau de Toilette 100 ml
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey EDT 100 ml
727 kr
+ fri fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake Le Sel Dissey Eau De Toilette Pour Homme 100 ml
860 kr
+ fri fragt
Total: 860 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne