Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Parfum 100 ml

4.8 (1 anmeldelse)

Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Parfum 100 ml er en maskulin duft, der kombinerer en frisk og vibrerende saltakkord fra havet med varme, røgede trænoter. Duften udtrykker balancen mellem rå naturelementer og urban elegance og er skabt til den uafhængige mand, der bevæger sig frit mellem kyst og by. En moderne og sensuel parfume med naturlig intensitet.

Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Parfum 100 ml koster lige nu 626 kr. En stigning på 15,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 540 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 540 kr (21. maj 2026) og 775 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 626 kr hos NiceHair.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey EDP 100 ml
626 kr
+ fri fragt
Total: 626 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Issey Miyake Le Sel D’Issey Eau De Parfum 100ml
628 kr
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey Eau de Parfum 100 ml
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake Le Sel Dissey Eau De Parfum Pour Homme 100 ml
985 kr
+ fri fragt
Total: 985 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne