Issey Miyake Le Sel D'Issey

Issey Miyake Le Sel D'Issey Eau de Parfum er en maskulin duft til mænd. Duften kombinerer havets friskhed med varme og røgede trænoter samt en saltakkord, hvilket giver en intens og moderne oplevelse. Den udtrykker harmonien mellem naturens rå elementer og urban elegance, og passer til dig, der ønsker en unik og kraftfuld parfume.

Issey Miyake Le Sel D'Issey koster lige nu 477 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 456 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 456 kr (21. maj 2026) og 495 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 477 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake Le Sel D Issey Edp 50 ml
477 kr
+ 39 kr fragt
Total: 516 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Issey Miyake Le Sel D’Issey Eau De Parfum 50ml
501 kr
Total: 501 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey Eau de Parfum 50 ml
545 kr
+ 39 kr fragt
Total: 584 kr
På lager
Leveringstid: 4-8 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Issey Miyake Le Sel Dissey Edp 50 Ml
560 kr
+ 40 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake Le Sel DIssey EDP 50 ml
667 kr
+ fri fragt
Total: 667 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake Le Sel Dissey Eau De Parfum Pour Homme 50 ml
835 kr
+ fri fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne