Issey Miyake A Drop Eau de Parfum 50 ml

Issey Miyake A Drop Eau de Parfum er en elegant duft til kvinder, der kombinerer et blomstret hjerte af syrener, appelsinblomst og roser. Denne harmoniske komposition afrundes med fyldige noter af mandelmælk og jasmin, hvilket skaber en behagelig og feminin duftoplevelse. Flakonen er rund og transparent, et perfekt symbol på dens rene og klare karakter.

Issey Miyake A Drop Eau de Parfum 50 ml koster lige nu 281 kr. En stigning på 16,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 242 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 242 kr (24. juni 2026) og 295 kr (15. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 281 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Issey Miyake A Drop DIssey Edp Spray
281 kr
+ 39 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligParfume.dk favicon
BilligParfume.dk
Issey Miyake A Drop 50 ml
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Issey Miyake A Drop EDP 50 ml
340 kr
+ 39 kr fragt
Total: 379 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Stylingagenten DK favicon
Stylingagenten DK
Issey Miyake A Drop dIssey Edp 50ml
679 kr
Total: 679 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
EauDeParfum.dk favicon
EauDeParfum.dk
Issey Miyake A Drop DIseey Eau De Parfum 50 ml
850 kr
+ fri fragt
Total: 850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.1%

Specifikationer

Mærke: issey miyake
Kategori: Parfume og eau de cologne