Isiflo murkobling 40 mm x 1"

Isiflo murkobling 40 mm x 1" er en murgennemføring med nippel, der anvendes til plastrør uden gevind. Den er fremstillet af messing og er velegnet til installationer, hvor der kræves en sikker og holdbar forbindelse gennem murværk. Passer til indføringsbøsning 07 4135 og kan bruges sammen med Isiflo overgang valset på PVC limmuffe.

Isiflo murkobling 40 mm x 1" koster lige nu 769 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 735 kr. Vores prishistorik bygger på 66 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 735 kr (08. juni 2026) og 899 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 769 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
BF murkobling 40 mm x 1" for 63mm indføringsbøjning
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Isiflo murkobling med nippel 40 mm
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
BF murkobling. 40x1 for 63mm indføringsbøjning
915 kr
+ 39 kr fragt
Total: 954 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Isiflo