Isabel spisebordsstol

Bedste pris
Stabil pris
1.064kr
1.559 krSPAR 32%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Isabel spisebordsstol kombinerer stil og funktionalitet med sit mørkebrune PU læder og elegante sorte stel. Med armlæn og drejefunktion passer den perfekt ind i enhver moderne spisestue, og tilbyder både komfort og design.

Isabel spisebordsstol koster lige nu 1.064 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.064 kr (10. marts 2026) og 1.064 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.064 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Isabel spisebordsstol m. armlæn brun PU læder : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
1.064 kr
+ fri fragt
Total: 1.064 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
Isabel spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion mørkebrunt PU læder og sort stel
1.559 kr
+ fri fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Furnhouse
Kategori: Køkken- og spisestuestole