Isabel spisebordsstol

Bedste pris
Stabil pris
1.064kr
1.559 krSPAR 32%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Isabel spisebordsstolen imponerer med sit enkle og moderne design. Fremstillet i sort PU læder med sorte ben, giver den et stilfuldt look, der passer til de fleste spiseborde og interiører. Armlæn og drejefunktion sikrer komfort og fleksibilitet ved måltiderne.

Isabel spisebordsstol koster lige nu 1.064 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.064 kr (10. marts 2026) og 1.064 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.064 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Isabel spisebordsstol m. armlæn sort PU læder : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
1.064 kr
+ fri fragt
Total: 1.064 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Isabel stol med armlæn sort pu 310279
1.249 kr
+ 199 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
Isabel spisebordsstol, m. armlæn og drejefunktion sort PU læder m. sorte ben
1.559 kr
+ fri fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Furnhouse
Kategori: Køkken- og spisestuestole