Isabel Spisebordsstol

Bedste pris
Stabil pris
824kr
1.159 krSPAR 29%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Isabel spisebordsstolen kombinerer elegance og komfort med sit sorte PU-læder og drejefunktion. Det slanke design med sorte ben giver et let udtryk, der passer ind i enhver spisestue.

Isabel Spisebordsstol koster lige nu 824 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 824 kr (10. marts 2026) og 824 kr (10. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 824 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Isabel spisebordsstol sort PU læder : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
824 kr
+ fri fragt
Total: 824 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SELTA favicon
SELTA
Isabel stol sort pu 310196 48X52XH87cm
879 kr
+ 199 kr fragt
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 2-14 dage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
Isabel spisebordsstol m. drej sort kunstlæder og sorte ben
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Furnhouse
Kategori: Køkken- og spisestuestole