Irwin Speedhammer Plus Bor SDS+ Ø20x1000 mm

Irwin Speedhammer Plus Bor SDS+ Ø20x1000 mm er et kraftigt bor designet til brug med borhammer og SDS+ system. Boret er udviklet til boring i mursten, murværk, beton og granit. Den specielle spiral fjerner effektivt borstøv og reducerer vibrationer under arbejdet, hvilket gør det velegnet til krævende opgaver.

Irwin Speedhammer Plus Bor SDS+ Ø20x1000 mm koster lige nu 529 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 526 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 526 kr (09. maj 2026) og 589 kr (04. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Irwin SDS+ Speedhammer Ø20 x 940/1000mm
529 kr
+ 40 kr fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Irwin Speedhammer SDS+ bor Ø20 mm 1000 mm
569 kr
+ 40 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Irwin Speedhammer Plus Bor Ø20X940/1000 mm
625 kr
+ 40 kr fragt
Total: 665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Irwin