Irwin rundsavklinge Ø400/30mm 60t

Irwin rundsavklinge Ø400/30mm 60t er en kvalitetsklinge til rundsave, særligt velegnet til skæring af træ. Klingen er udstyret med specielle riller, der reducerer opvarmningen under brug og forhindrer, at klingen bliver ujævn på grund af varmeudvikling. Dette sikrer et meget pænt snit og stabil ydeevne ved træarbejde.

Irwin rundsavklinge Ø400/30mm 60t koster lige nu 549 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 535 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 535 kr (18. juni 2026) og 598 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Irwin rundsavklinge Ø400/30mm 60tands -
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Irwin rundsavklinge 60td. Ø400/30mm
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Irwin rundsavklinge, Ø400/30 mm, 60 td.
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Irwin