Irwin HSS metalborsæt 170 stk

Irwin HSS metalborsæt byder på en omfattende samling af 170 bor, perfekt til præcise opgaver i metal. Sortimentet omfatter størrelser fra 1 til 10 mm og leveres i en praktisk metalkuffert, som holder styr på dit værktøj. Dette sæt er ideelt til både professionelle og hobbybrugere.

Irwin HSS metalborsæt 170 stk koster lige nu 419 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 414 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 414 kr (30. marts 2026) og 419 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 419 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Irwin HSS metalborsæt i metalkuffert, 170stk 1-10mm
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Irwin HSS borsæt med 170 dele
449 kr
+ 39 kr fragt
Total: 488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Irwin hss pro metalbor kuffert 1.0-10.0/0.5mm, valset 170 dele
525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Irwin borsæt kuffert med HSS metalbor 1-10 mm 170 stk
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Irwin borsæt kuffert med HSS metalbor 1-10 mm 170 stk
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Irwin Metalbor HSS i metalkuffert 1-10 mm
731 kr
+ 79 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Multifunktionelle værktøjer