Irwin Bajonetsavklinge 818R 200mm 18TPI

Irwin Bajonetsavklinge 818R 200mm 18TPI er designet til effektiv savning i metal, herunder ikke-jernholdige metaller, rør, rustfrit stål og metalplader. Klingen er særligt egnet til materialer fra 1,5 mm til 10 mm og tykkere. Leveres i en pakke med 25 stk, hvilket gør den ideel til både professionelle og gør-det-selv-projekter. Klingen opbevares praktisk i en plastbeholder med låg, så du altid har styr på dine ekstra klinger.

Irwin Bajonetsavklinge 818R 200mm 18TPI koster lige nu 699 kr. En stigning på 16,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 599 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (09. maj 2026) og 699 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Irwin 200mm bajonetsavklinge til metal 25stk
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Irwin Bajonetsavklinge 200 mm til metal 25 stk
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Irwin bajonetsavklinge 200 mm 25stk til metal
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Irwin bajonetsavkl. 818R metal 200mm 18tpi, 25stk
795 kr
+ 49 kr fragt
Total: 844 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Irwin bajonetsavklinge, 200 mm, til metal, 25 stk
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Irwin