Iron Studios Marvel What If: 1:10 Art Scale Statue Zombie Captain America

Oplev Marvel-universet på en ny måde med denne Zombie Captain America statue fra Iron Studios. Figuren måler 22 cm og er udført i detaljeret 1:10 skala. En unik samlergenstand for enhver Marvel-fan.

Iron Studios Marvel What If: 1:10 Art Scale Statue Zombie Captain America koster lige nu 1.200 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.190 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.190 kr (16. april 2026) og 1.200 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.200 kr hos Gucca.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ironstudios Marvel What If ... : 1:10 Art Scale Statue Zombie Captain America
1.200 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Iron Studios Marvel What If ... : 1:10 Art Scale Statue 22cm Figur
1.217 kr
+ fri fragt
Total: 1.217 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
IronStudios Marvel Hvad nu hvis ... : Statue i kunstskala 1:10 Zombie Captain America
1.246 kr
Total: 1.246 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Iron Studios
Kategori: Skalamodeller