Iron Studios Harry Potter 1:10 Art Scale Statue Dementor

Oplev den dystre atmosfære fra Harry Potter-universet med denne detaljerede 1:10 Art Scale statue af en Dementor fra Iron Studios. Den skræmmende figur svæver over en piedestal, der ligner Hogwarts' forfædre slot i miniature, og bringer en del af den magiske verden ind i dit hjem.

Iron Studios Harry Potter 1:10 Art Scale Statue Dementor koster lige nu 2.098 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.097 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.097 kr (27. maj 2026) og 2.113 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.098 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Iron Studios Harry Potter: 1:10 Art Scale Statue Figur
2.098 kr
+ fri fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Ironstudios Harry Potter: 1:10 Art Scale Statue Dementor /figures
2.270 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.310 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
IronStudios Harry Potter: 1:10 kunstskalastatue Dementor /Figurer
2.296 kr
Total: 2.296 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Iron Studios
Kategori: Skalamodeller