Ipoh Kurve Sæt

Bedste pris
Stabil pris
416kr
688 krSPAR 39%
hos Billige Bolig Møbler
På lagerLaveste

Opdag den naturlige charme i Ipoh kurvesæt, håndlavet af søgræs i en elegant farvekombination af natur, hvid og sort. Perfekte til opbevaring og dekoration.

Ipoh Kurve Sæt koster lige nu 416 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 416 kr (01. marts 2026) og 416 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 416 kr hos Billige Bolig Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billige Bolig Møbler favicon
Billige Bolig Møbler
Ipoh Kurve Kurve, Søgræs, Natur/Hvid/Sort Sæt Af 2
416 kr
+ 49 kr fragt
Total: 465 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Boboonline.dk favicon
Boboonline.dk
HOUSE NORDICÂ Kurv, søgræs, natur/hvid/sort, sæt af 2
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: {"g:country"=>"DK", "g:price"=>"0.
Køb nu
ebuy24 DK favicon
ebuy24 DK
Ipoh kurv sæt med 2 natur,sort
615 kr
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
House Nordic Ipoh Kurv, sæt af 2 stk.
688 kr
+ 49 kr fragt
Total: 737 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Kurve