Intra Juvel BK480 køkkenvask

Intra Juvel BK480 køkkenvask er en stilfuld og funktionel løsning til dit køkken. Fremstillet i børstet rustfrit stål, sikrer den holdbarhed og en moderne æstetik. Vasken er designet til nedfældning og leveres med en praktisk prop og overløb. Med rummelige indvendige mål på 48 x 34 x 13,5 cm passer den perfekt til daglig brug.

Intra Juvel BK480 køkkenvask koster lige nu 543 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 527 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 527 kr (21. april 2026) og 544 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 543 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Juvel Intra juvel køkkenvask k480 480 x 340 mm rustfri stål
543 kr
+ 39 kr fragt
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Intra BK480 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Intra BK480 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Køkkenvask Bk480-R01 Med Prop 48X34Cm
651 kr
+ 64 kr fragt
Total: 715 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Intra BK480 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Intra Juvel køkkenvask 480x340mm med prop, til nedfældning, K480
680 kr
+ 79 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Intra Juvel
Kategori: Køkkenvaske og arbejdsvaske