Intra Ekko 4 affaldssystem

5.0 (3 anmeldelser)
Intra Ekko 4 affaldssystem
Bedste pris
Stabil pris
513kr
875 krSPAR 41%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Intra Ekko 4 affaldssystemet er designet til effektiv affaldssortering i dit køkken. Med sine farvekodede spande kan du nemt sortere affald direkte i køkkenskabet. Systemet er fremstilet af slidstærkt plast og monteres i bunden af skabet ved hjælp af glideskinner i metal. Det manuelle træk gør det let at organisere affald uden automatisk udtræk.

Intra Ekko 4 affaldssystem koster lige nu 513 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 523 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 513 kr (18. april 2026) og 523 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 513 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Intra affaldssystem Ekko4, 4 x 8 liter spande, gr
513 kr
+ 39 kr fragt
Total: 552 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
AFFALDSBEHOLDER SKINNE 4 X 8 L SPANDE
567 kr
+ 78 kr fragt
Total: 645 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Affaldsbeholder Skinne 4 X 8 L Spande
571 kr
+ 64 kr fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Intra Ekko 4 affaldssystem, 32 liter, flerfarvet
609 kr
+ 40 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Intra Ekko 4 skraldespande
609 kr
+ 40 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Intra Ekko 4 affaldssystem, 32 liter, flerfarvet
629 kr
+ 40 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Intra Ekko 4 affaldssystem, 32 liter, flerfarvet
659 kr
+ 40 kr fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tørrestativet.dk favicon
Tørrestativet.dk
Affaldssortering til indbygning 4 x 8 liter spande EKKO
875 kr
+ 49 kr fragt
Total: 924 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Skraldespande og papirkurve