Intra Barents BA480-R02

Intra Barents BA480-R02 køkkenvask forener funktionalitet med stilren elegance. Med bløde linjer og en firkantet udformning passer denne vask perfekt ind i ethvert køkkenmiljø. Lavet af holdbart rustfrit stål og med vendbare muligheder, tilbyder den alsidighed og holdbarhed.

Intra Barents BA480-R02 koster lige nu 759 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 754 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 754 kr (06. juli 2026) og 782 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 759 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Intra Barents BA480-R02 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
759 kr
+ 39 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Juvel Intra juvel køkkenvask a480 480 x 340 mm rustfri stål
782 kr
+ 39 kr fragt
Total: 821 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Intra Barents BA480-R02 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Intra Juvel Barents BA480-R02
880 kr
+ 99 kr fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Intra Juvel køkkenvask barents 480x340mm med basketstrainer, til nedfældning, blank A480
954 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.033 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Intra Juvel køkkenvask barents 480x340mm med basketstrainer, til nedfældning, blank A480
967 kr
+ 78 kr fragt
Total: 1.045 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Intra Juvel Intra Barents A480 køkkenvask 54x40cm m/strainer
1.063 kr
+ 165 kr fragt
Total: 1.228 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Intra Barents BA480-R02 køkkenvask, 54x40 cm, rustfrit stål
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Intra
Kategori: Køkkenvaske og arbejdsvaske