Intex Legebassin Dino Park 159 L

Gør leg i haven til en eventyrlig oplevelse med Intex Legebassin Dino Park. Med en kapacitet på 159 liter er der rigelig plads til sjov og leg. Dette farverige og robuste oppustelige bassin er perfekt til varme sommerdage, hvor børn kan plaske rundt blandt dinosaur-motiverne.

Intex Legebassin Dino Park 159 L koster lige nu 475 kr. En stigning på 22,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 389 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 389 kr (27. maj 2026) og 475 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 475 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Intex Dino Park Play Center
475 kr
+ 39 kr fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Oppustelig Pool til Børn Intex Dino Park 201 x 157 x 69 cm
584 kr
+ 69 kr fragt
Total: 653 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
Intex Legebassin Dino Park 159 L
650 kr
+ fri fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
INTEX Dino Park Legecenter
693 kr
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Intex Dino Park Legepool, 159l, 201x157x69 Cm
750 kr
+ 40 kr fragt
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: intex
Kategori: Udendørsspil