Inter-Tech IPC 4U-40255

Bedste pris
Stabil pris
947kr
2.289 krSPAR 59%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Inter-Tech IPC 4U-40255 er et fleksibelt rackmonterbart kabinet designet til SSI EEB bundkort. Det solidt konstruerede kabinet har et stilrent sort design og robust køling, ideelt til servere, der kræver pålidelig ydeevne og ekspansionsmuligheder.

Inter-Tech IPC 4U-40255 koster lige nu 947 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.177 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 947 kr (25. april 2026) og 1.177 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 947 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Inter-Tech IPC 4U-40255 Rackversion SSI EEB Sort
947 kr
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Inter-tech 4u 40255 19 tommer Rack Grå, Sort
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Inter-tech 4u 40255 19 tommer Rack Grå, Sort
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Inter-Tech IPC 4U-40255 Kabinet Server
1.291 kr
+ fri fragt
Total: 1.291 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Inter-Tech 4U 40255 Rack Black, Grey
2.289 kr
+ fri fragt
Total: 2.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Inter-Tech Elektronik Handels
Kategori: Computer tilbehør