Intenso Memory Center 4TB

Intenso Memory Center 4TB tilbyder pålidelig ekstern lagring med USB 3.0 teknologi for hurtig dataoverførsel. Den stationære 3,5" harddisk er ideel til omfattende datalagring med nem adgang via høj hastighed. Designet i klassisk sort og kræver ekstern strømforsyning, denne harddisk er perfekt til sikker backup og deling af store filer.

Intenso Memory Center 4TB koster lige nu 1.159 kr. En stigning på 19,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 968 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 968 kr (13. april 2026) og 1.159 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.159 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ekstern harddisk INTENSO 3,5" 4 TB USB 3.0 Sort
1.159 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Intenso Harddisk Memory Center 4TB 3.5" USB 3.0 5400rpm
1.177 kr
Total: 1.177 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Intenso Memory Center 3,5" 4TB USB3
1.218 kr
Total: 1.218 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Intenso Memory Center Black 4TB Ekstern Harddisk
1.328 kr
+ fri fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Intenso Harddisk Memory Center 4TB 3.5 USB 3.0 5400rpm
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.2%

Specifikationer

Mærke: INTENSO
Kategori: Harddiske